Wuuff Blog
Tenyésztői kapcsolattartó álláshírdetés

Jelentkezz még MA erre az egyedi lehetőségre. Élj meg a hobbidból!

A Tenyésztői kapcsolattartó feladata a Wuuff népszerűsítése, küldetésének és értékeinek megismertetése a tenyésztői és bővebben a kutyás társadalommal. Saját tenyésztői tapasztalatodon, világnézeteden keresztül kell megérteni a Wuuff törekvését és társadalmi felelőségvállalását, értékeit. Feladataid része a tenyésztőknek nyújtott weboldalszolgáltatás valamint a kiegésztő szolgálatások értékének bemutatása, tenyésztői visszajelzések, céljaikat segítő igények felmérése. Munkád során napi kapcsolatban lesz a tenyésztőkkel, a kutyás társdalom más szereplőivel (klubbok, fajtamentők, menhelyek, kutyát vásárló személyek). Kapcsolattartás telefonon, emailen és személyesen történik.

Feladatok

  • Wuuff népszerűsítése a tenyésztők körében
  • Tenyésztői visszajelzések begyüjtése report formájában
  • Együttműködés a fajtaklubbokkal
  • Wuuff Pay előnyeinek megismertetése a tenyésztőkkel

Követelmények

  • Tenyésztői tapasztalat
  • Széles tenyésztői és kutyás kapcsolatháló
  • Kiválló kommunikációs és érvelési készség
  • Jó problémakezelői és meghallgatói képesség
  • Értékesítő véna
  • Kapcsolat teremtő képesség
  • Egyenes, őszinte személyiség
  • Kezdeményező, önálló munkavégzés
  • Eredményorientált
  • Képes nyomás alatt, gyorsan változó környezetben dolgozni
  • Képes utasításokat végrehajtani

A munka nagyonfokú szabadságot ad, otthonról és kötetlen időben végezhető.

Jelentkezést emailben, motivációs levéllel a sandor@wuuff.dog email címre várjuk.

Comments

comments

Trustpilot